Мер Одеси Геннадій Труханов дійсно має російський закордонний паспорт, хоча раніше він неодноразово заперечував факт отримання громадянства РФ, передає Корупція.Інфо

Так, журналісти "Слідство.Інфо" стверджують, що знайшли копію документа, виданого саме йому.

Копія була знайдена в документах Panama Papers серед ідентифікаційних документів власників і директорів компанії Corderoy Asset Partners Ltd.

Фірма Mossack Fonseca, яка надавала фінансові послуги та допомагала клієнтам у всьому світі створювати офшорні компанії, які використовувалися, крім іншого, для приховування багатства, була закрита, і до моменту оприлюднення німецьким виданням Süddeutsche Zeitung нових документів Panama Papers доля цих компаній, як і самої Mossack Fonseca, була невідома.

Як говориться в розслідуванні журналістів, агентство фінансових розслідувань БВО (Британських Віргінських островів) відкрило справу стосовно компанії з історії про Трухановому – Corderoy Asset Partners Ltd. 29 квітня 2016 року Агентство відправило запит в Mossack Fonseca з проханням видати ряд документів цієї компанії.

Популярне: "Не має ні кола, ні двора…бомж": Ющенко зробив гучну заяву про Тимошенко

"Користувачі, в свою чергу, написали людині на ім'я Андрій Троценко з проханням оновити інформацію про Corderoy Asset Partners Ltd. Троценко відповів, що вона не веде діяльність з 2009 року. Однак саме в листуванні між Троценком і острівними адміністраторами і з'явилися документи власників і директорів фірми, включаючи паспорт одеського мера", – пояснюється в матеріалі.

Раніше Труханов відреагував на скандал з російським паспортом.