Володимир Путін продовжує жити за принципом: жодного дня без брязкання ядерною зброєю. Але, вочевидь, справи з нею у країни-терористки йдуть так зле, що диктатор вже заговорив про чужу ядерну зброю.

На черговому інтерв’ю традиційно, Путін завів улюблену байку – про ядерну зброю. Абсурдні заяви Володимира Путіна поширили росЗМІ.

Путін заявив, що Росія хоче вернутися до обговорення ядерного потенціалу Великої Британії та Франції. Також він традиційно побідкався через НАТО, яке виявилося “військовим блоком, а не політичним”.

Раніше Путін розповів, що Росія начебто готова провести випробування ядерної зброї.

Росія провалила випробування “Сармат”.

Під час історичного візиту Джо Байдена до Києва Росія вирішила традиційно побрязкати своєю зброєю. Щоправда, плани країни-терористки, як завжди, провалилися. Випробування міжконтинентальної балістичної ракети “Сармат” завершилося невдало.

Путін не зміг похвалитися “успіхом” під час свого звернення до федеральних зборів. Що ж, йому і варто готуватися до серії невдач. Фортуна остаточно повернулася до нього іншим боком.

США не розглядають цю ситуацію, як ескалацію.

Один з чиновників розповів, що Росія заздалегідь повідомила США про запуск ракети через лінію зв’язку з російськими військовими. Інше джерело стверджує, що випробування не становить небезпеки для Штатів, тож Америка не розглядає його як аномалію чи ескалацію.

Путін у своєму виступі не згадав про запуск. Знову ж таки – ймовірно, через провал. Однак диктатор офіційно оголосив, що Росія призупинить участь в Новому договорі про скорочення ядерних озброєнь зі США. Це поставило під загрозу останній пакт, який регулює 2 найбільші ядерні арсенали у світі.

Що відомо про ракету “Сармат”. Міжконтинентальну балістичну ракету “Сармат” на Заході прозвали “Сатана 2”, бо вона здатна доставляти кілька ядерних боєголовок. Ракета має масу 200 тонн. Її розробили в Державному ракетному центрі імені Макєєва, який входить у Роскосмос.

До слова, “Сарматом” Путін лякає ледь не у кожній своїй промові, коли мовиться про тему ядерного арсеналу. Ще влітку диктатор погрожував, що до кінця 2022 року балістична ракета стане на бойове чергування.

Окрім ракет в Росії проблеми і з танками. Окупанти не тільки мають проблеми з тим, аби випробовувати та застосувати ракети, а – й виготовляти та відправляти в бій “інноваційні танки”.

Власне, уже упродовж багатьох років у Кремлі заявляють про те, що готують до серійного виробництва та використання на фронті танків Т-14 “Армата”. Однак поки ця бойова техніка існує лише в мріях російської влади.

Військовий експерт Микола Саламаха, взагалі, впевнений, що цих танків не існує та переживати, що вони зявляться на лінії фронту – точно не слід. За його словами, у Москви є лише певні макети цієї техніки для парадів.

“Танків Т-14 “Армата” не існує, є лише 3 – 4 експериментальних зразки, які так і не пройшли державні випробовування,”– сказав військовий експерт.

За його словами, насправді росіяни мають 12 макетів цих танків.

Вони брали участь у військових парадах країни-агресорки з 2015 року, але щороку “Армат” ставало все менше. Так, на останньому параді у 2021 році росіяни використали тільки 3 макети так званих “найсучасніших” танків.

Отже, усі вкиди російських пропагандистів та погрози перекинути “Армату” на поле бою є лише безсенсовним галасом людей, які абсолютно не розуміють реальне становище російського виробництва танків.

Найімовірніше, “Армата” банально так і не з’явиться на полі бою, адже це буде просто побиття. Власне, про це говорить і британська розвідка у своєму звіті. З іншого боку, якщо росіяни таки кинуть в бій Т-14, це означатиме, що справи в них зовсім кепські.