У кулуарах ходять чутки, що Міністра Охорони здоров’я Максима Степанова все-таки відправлять у відставку через місяць. Про це повідомляє тг-канал “Женщина с косой”.

“Його вакцинація на камери нагадала всім в кулуарах Зоряну Скалецьку, яка потрапила в« зашквар »і рятуючи себе і свою посаду провела два тижні в карантині з евакуйованими з Китаю (Уханя) українцями, намагаючись заспокоїти населення.

В результаті її все-одно відправили у відставку. Степанов зараз знаходиться в такій ролі і ОП давно шукає альтернативу на його посаду “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в понеділок публічно провакцинувався від коронавірусного захворювання COVID-19, президент Володимир Зеленський провакцинувався разом з військовими.

При цьому міністр зазначив, що його вакцинація і вакцинація президента Зеленського стали можливими після внесення змін до Національного плану вакцинації, якими дозволяється використання вакцин для міністра охорони здоров’я і президента країни.

24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу препаратом Covishield, який виготовляють в Індії за ліцензією британських розробників – Оксфордського університету і AstraZeneca.

В першу хвилю вакцинації потрапили медики і лікарі, задіяні в боротьбі з пандемією COVID-19, і військовослужбовці операції Об’єднаних сил на Донбасі.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.