Президент України Володимир Зеленський заявив, що зараз військова підтримка з боку адміністрації президента США Джо Байдена сильніша, ніж була раніше,  про це Зеленський заявив в інтерв’ю американському виданню  The Washington Post.

Я гадаю, що військова підтримка з боку адміністрації Байдена сильніша, ніж була раніше. Чи буде цього достатньо, я не сказав би, але йдеться не про конкретного американського президента. Ми стикаємося з гібридною війною. Нас атакують: військова атака, кібератаки та енергетичні атаки, – заявив Зеленський, відповідаючи на запитання, чи надавав Байден Україні всю необхідну для захисту від вторгнення РФ військову допомогу та зброю.

Президент додав, що не обговорюватиме деталі військової підтримки, оскільки вважає, що вони мають бути конфіденційними.

Він наголосив, що якщо цивілізований світ залишить Україну на одинці у протистоянні з Росією, «це буде помилкою всього світу». «Світ не буде колишнім, якщо трапиться війна, і Європа точно не буде колишньою», – наголосив він.

Зеленський нагадав, що у людей із різних країн «прості нехитрі правила і принципи: не можна вбивати людей; не можна торгувати наркотиками; не можна вчиняти насильство; не повинно бути рабства».

Він зауважив, що «всі ми живемо на Землі і є громадянські правила, правила, які можуть допомогти нам вижити в цьому світі».За його словами, ситуація в Україні стосується двох країн, «одна з яких нападає на іншу – це моральне питання».

Не можна захопити чиюсь територію та вторгатися, – заявив Зеленський.

Щодо нещодавньої кібератаки на українські урядові сайти, Президент заявив, що за словами фахівців, є «дуже велика ймовірність», що атака була з Росії.

Це – не перша і не остання атака. Якщо порівнювати, яка війна небезпечніше: кібератака або звичайна війна, думаю, важко сказати. Я думаю, що набагато небезпечніші ракетно-реактивні постріли і повноцінні авіаційні десанти. Наслідки війни важчі, ніж кібератаки, – заявив Зеленський.