Президент України Петро Порошенко взяв участь у програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV, де зробив ряд заяв:

Зокрема, він висловив свої військові переконання зазначив про подальший план дій, а також казав на бідність людей і вирішив на 5 році президентва прездставити свою економічну програму.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

 Відзначимо, що резонансний виступ Порошенка в телевізійному ефірі викликав ряд гострих коментарів в Мережі:

"Сьогодні Свобода слова на ICTV – це важка порція пропаганди та прояв шаленої неповаги до глядачів. Це створення викривленої реальності та навіювання штучних страхів. Особливо вразила представниця Солідарної молоді – у кращих традиціях комсомолу. Та Ірина Геращенко. Вони були солодші за цукерки Рошен. Здається, такого не чекав і сам Порошенко", – написала Татяна Катриченко.

Проте з розгромним стрімом виступив журналіст Олександр Дубінський, який зазначив, що ефір був спеціально створений для Порошенка. Як зазначає Дубінський, Порошенко максимально боїться прямих питань, адже він боїться і не може відповідати за те що відбувається в країні.

Дубінський зазначив: Коли людина, боїться власного народу, коли всі незручні питання відсікаються, це створення віртуального світу, неправдивого, спеціально для президента.

Також журналіст зазначив, що Порошенко компостував людям мозги, протягом декількох років зі своєю армією, мовою, вірою. А під цими лозунгами, Ахметов назбирав 839 млн.доларів, зі схеми Ротердам плюс, та дюсельдольф поюс про які Порошенко прекрасно знав, тільки от в ефірі вчора не встигли цього запитати, бо питання не входило в розряд потрібних. Також були згадані схеми Порошенко-Косюк та інші. Крім того, журналіст пройшовся по тезах президента, стосовно економіки України, зазначивши що сам президент збагатів в 89 раз, згідно поданих ним тільки офіційних декларацій. 

Окрім того, журналіст підколов Порошенка, який сказав що в порівнянні з 2012 роком, зараз Україна на кращих позиціях для бізнесу, тільки от в 2012 році, міністром економічного розвитку був саме Порошенко.

Завершив свій розгромний стрім Дубінський тим, що голоси на вибори зараз купуються. Бюджетникам дають прем'її, надбавочки до зарплати, або ж якщо вони принесуть 10 даних різних людей, з паспортами, інформацією, під їх зобов'язання, що ці люди будуть голосувати за Порошенка – за це вони отримують додаткову винагороду, або ж їх просто залякують втратою роботи. Ось такі чесні вибори, про які твердить Порошенко.  Журналіст закликав повідомляти йому про подібні факти.