Перший глава держави Леонід Кравчук вважає, що український президент Володимир Зеленський піде по шляху зниження тарифів.
Таку думку висловив він в ефірі великого політичного ток-шоу "Епіцентр української політики. Достроковий вибір"
"Мені довелося прочитати багато програм. Можу виділити передвиборчу програму Юлії Тимошенко, вона глибше всіх аналізує причини і можливості зниження тарифів. Тому я також бачу можливості для зниження вартості комунальних послуг. Але чи піде на це президент Зеленський? Він поставить насамперед на перше місце це питання новому уряду. А Кабмін уже в повній мірі може це організувати. Адже не можна такі речі приймати емоційно, на основі свої думок ", – сказав Кравчук.
Як зазначає Кравчук, українська політика відчуває кадровий голод, однак призначати на керівні посади іноземців – неправильно.
"Дійсно, кадри – це основне в політиці. Я ще Петру Порошенко говорив, що у нього відсутня кадрова система. Він створив не систему кадрів на основі управління, а бізнес-імперію, де все вирішували близькі йому люди. Але так не повинно бути, і тому вийшло те, що вийшло", – сказав колишній президент.
Кравчук повідомив, що у Зеленського теж є ризик зіткнутися з такою ж проблемою.
"Зеленському потрібно сісти і скласти список українців на всі керівні посади. Не залучати поки іноземців? Я глибоко впевнений, що серед українців дуже багато освічених і досвідчених професіоналів" – повідомив екс-гарант.
На його думку, іноземці можуть бути тільки консультантами, але не займати політичні посади в Україні.
Зазначимо, Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав партію "Слуга народу" з перемогою на дострокових виборах до парламенту.
"Браво президенту Зеленському та його партії "Слуга народу". Вибори створюють нову надію для України. Не корумповані інститути, яким люди можуть довіряти, – це шлях до суверенної української держави ", – написав Ягланд у Twitter.
Раніше партію з перемогою привітав і Євросоюз, заявивши, що нова влада відтепер взяла на себе відповідальність за те, що відбувається в Україні.
У Брюсселі також вказали на ряд першочергових напрямків реформ: підтримка верховенства права, боротьба з корупцією, енергетика і забезпечення макроекономічної стабільності.