Батька народного депутата Олексія Гончаренка ексмера Одеси Олексія Костусєва оголосили у розшук.

Його підозрюють у причетності до схеми заволодіння комунальним аеропортом «Одеса».

Про це повідомили у пресслужбі Національного антикорупційного бюро України.

«Національне антикорупційне бюро України розшукує підозрюваного у кримінальному провадженні від 13.04.2023, Костусєва Олексія Олексійовича, 29.06.1954 року народження, за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України», — йдеться у повідомлені.

Так, у 2011 році два одеські бізнесмени зареєстрували фірму, організувавши спільне підприємство з міськрадою, з розподілом до 75/25% виручених прибутків. Здобуття згоди від депутатів забезпечив тодішній мер міста. Таким чином учасники заволоділи майном аеропорту на суму 118 млн гривень і доходами у 2,5 млрд грн.

Серед підозрюваних у цій справі — ексмер Одеси Олексій Костусєв, його заступник, керівник одного з товариств з обмеженою відповідальністю та два відомих в регіоні бізнесмени Борис Кауфман і Олександр Борухович.

Костусєв був міським головою Одеси з 2010 по 2013 роки.

Одіозний політик і депутат Олексій Гончаренко вже оприлюднив офіційни коментар з приводу підозри батька. Як не дивно він відхрестився від усіх протиправних дій тата.

Ба більше він заявив, що його батьки розлучилися, коли йому було три роки. А рідний батько взагалі ніяк не приймав участі у його вихованні.

Проте такі заяви, як не дивно приголомшили українців. Адже саме завдяки такому татусю, імоввірно, Гончаренко і отримав дорогу в політику та в Одеську міськраду, а також шлях у Партію Регіонів.