В Росії знову тривожно

Так, у російському Красноярську сьогодні, 13 лютого, палає черговий склад, площа займання – 6 тисяч квадратних метрів. Про це повідомляють російські ЗМІ.

“До гасіння пожежі залучено 37 осіб та 11 одиниць техніки, йде нарощування угруповання”, – йдеться у повідомленні ТАСС.

За доброю традицією причини займання не повідомляються.

Це друге складське приміщення, яке масштабно згоріло в Красноярську протягом місяця. Так, 12 січня сталася пожежа у складському приміщенні у центрі Красноярська. Тоді площа пожежі була у шість разів менша – 1 тис. кв. метрів. Про його масштаб можна судити з відео, викладених у соцмережах.

Красноярськ, судячи з повідомлень, і без тогок перебуває у перманентному психозі. Так, днями в Красноярському краї в одному з міст запровадили режим терористичної загрози і взяли під охорону дитячі установи у зв’язку з тим, що пильні громадяни, які стежать за зображеннями з камер спостереження, побачили якусь фігуру, що йде ймовірно з рушницею. У результаті з’ясувалося, що загрозою була дівчина з іграшковою рушницею з магазину.

Як відомо, Красноярськ – великий транспортно-логістичний центр. Основні галузі економіки – космічна промисловість та інше машинобудування, кольорова металургія, гідроенергетика, хімічна, деревообробна промисловість.