Росія не піде на повномасштабне вторгнення в Україну, але до Дня Незалежності можуть бути серйозні провокації, не виключено, що з боку Білорусі.

Про це розповів в інтерв’ю Крим.Реаліі колишній міністр оборони і секретар РНБО, ексглава СБУ Євген Марчук.

За його словами, Росія спробує дискредитувати 30-річчя незалежності нашої країни, і може це зробити “в абсолютно несподіваній сфері і навіть з білоруського напрямку”, оскільки Путін вже закінчує освоювати Білорусь.

“Вони і так “союзна держава”. Це я беру як гіпотезу, що можна з білоруського напрямку створити нам проблеми. Придумають якийсь привід. Я допускаю, що можуть бути серйозні акції проти України. Тим більше, що Росії дуже важливо дискредитувати 30-річчя незалежності України. За логікою російських ЗМІ, треба дискредитувати президента Зеленського, що не має жодного відношення до 30-річчя. Йому не так це буде боляче, це не його заслуги. Це така російська логіка примітивна, цинічна”, – сказав Марчук.

Водночас ексглава СБУ вважає, що широкомасштабного наступу по всьому кордону на Україну не буде.

“Але пам’ятаємо слова Путіна: “Організатори будь-яких провокацій, які загрожують корінним інтересам нашої безпеки, пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували”. Це неможливо перевести на логіку нормальної людини зі здоровим глуздом”, – підкреслив він.

Нагадаємо, на початку червня Зеленський озвучив терміни найнебезпечнішого для України періоду, коли може напасти Росія.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації