Глава Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що позафракційний народний депутат Олександр Юрченко, який скоїв ДТП у Львові, складе мандат.

Таку думку глава ВР висловив в ефірі програми “Подробиці тижня”.

“Соромно за те, що відбувається, за те, що роблять деякі наші колеги. Закон повинен бути один для всіх і він буде таким. Я сподіваюся, що людина прийде до думки, що треба залишити депутатський мандат і почати займатися чимось іншим, тому що дуже багато скандалів, пов’язаних з цим депутатом. Я хотів би нагадати, що є кримінальна справа в НАБУ за підозрою про хабарництво, але вона поки не доведена до суду. Я сподіваюся, що будь-який народний депутат, якщо він порушує закон, отримає вирок . Тоді вже є механізм, згідно з яким, він може втратити мандат “, – розповів Разумков.

У той же час він висловив переконання, що необхідно шукати механізми, “як змінити законодавство і, можливо, навіть Конституцію”. Адже, за його словами, саме в Основному Законі вказані підстави, на яких депутат може позбутися мандата.

“Це потрібно для того, щоб такі народні депутати не ганьбили Верховну Раду”, – підсумував спікер.

Раніше ЗМІ повідомили, що колишній “слуга народу” Юрченко під наркотиками скоїв ДТП у Львові. 9 липня 2021 року перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко закликав Олександра Юрченка скласти депутатський мандат.

Нагадаємо, 13 вересня 2020 року низка українських ЗМІ з посиланням на джерела оприлюднили інформацію, що НАБУ нібито викрило на отриманні хабара помічника народного депутата від “Слуги народу” Олександра Юрченка Івана Фіщенка. Відповідну інформацію також оприлюднив нещодавно виключений з фракції “СН” народний депутат Гео Лерос.

15 вересня НАБУ опублікувало оперативні матеріали, на яких нардеп “Ю” і детектив НАБУ під прикриттям обговорюють можливість внесення правок до законопроекту натомість на “допомогу екології” і “плюшки”.

Також 15 вересня помічнику нардепа Юрченко повідомили про підозру в пособництві в отриманні народним депутатом неправомірної вигоди.

Антикорупційний суд відправив помічника нардепа Юрченка Фіщенка під арешт з альтернативою 1,5 млн грн застави.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.