Росія активізувала атаки безпілотниками та авіацією на Куп’янському напрямку. Це може свідчити про підготовку нового наступу.
https://www.youtube.com/watch?v=uO2_HJalu44

Ворог не покидає спроб повторно захопити Куп’янськ. Про це заявив начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ підполковник Володимир Фітьо.

«Російські окупанти не відмовилися від своїх намірів вийти до міста Куп’янська, хочуть його повторно окупувати. За минулу добу було зафіксовано вісім авіаударів та 758 артилерійських обстрілів. Противник активізував використання дронів-камікадзе та FPV-дронів, адже намагається вийти на межі населеного пункту Синьківка для подальшого просування до Куп’янська», — наголосив підполковник Фітьо.

Українські захисники знищили 158 військовослужбовців ворожої армії та 39 одиниць ворожої техніки, з них два танки, два БМП і вісім артилерійських систем.

«Окупанти активізувалися та заганяють на Куп’янський напрямок свої штурмові групи для здійснення «м’ясних атак». Втім, стратегічних успіхів на цьому напрямку росіяни не мають», — додав Володимир Фітьо.

«Ми бачимо, що активізується ворог попри втрати… в живій силі та в техніці, від планів своїх не відмовляється і намагається продавити українську оборону, знайти якусь слабину в обороні», – сказав речник.

Він зауважив, що Росія використовує штурмові загони, які складаються з колишніх ув’язнених, військовослужбовців-штрафників, «ведучи їх на так звані «м’ясні» штурми».

Речник Сухопутних військ також зауважив, що на Бахмутському напрямку російські війська «більше як три тижні активізувалися і намагаються повернути втрачені позиції».

«Українські оборонці перебували в активній обороні та за першої нагоди переходили до атакувальних дій, так само покращили свої тактичні положення. І зараз ворог намагається це все повернути собі назад», – зазначив Фітьо.

Нагадаємо, співзасновник DeepState Роман Погорілий повідомляв, що окупанти намагаються наступати на Куп’янському напрямку. Важкі бої тривають також у районі Лимана Першого в лісах.