Окупанти не рахуються зі своїми втратами. Проте, бійці ЗСУ теж з їхніми втратами не рахуються.

Про це заявив майор ЗСУ, заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін.

«Насправді складно точно порахувати, в якій кількості росіяни тут гинуть. Тільки за один накат на одну позицію вчора ми прибрали приблизно 80 окупантів! Загалом, нам вже вдалось знищити більше 4 тисяч російських військових. Масштаби вражають. Таких втрат, як в боях за Авдіївку, думаю, вони ще ніде не мали», — наголошує військовий.

Він також додає, що об українські сили окупанти безжально стирають свою армію.

«Об наших військових окупанти зараз «стирають» мінімум 6 бригад російської армії, плюс одну бригаду «днр», спецназ гру і якихось їхніх ССО-шників. І щоб ви розуміли розподілення сил: є деякі позиції, де тримають оборону 6 українських воїнів, а штурмують — близько 100 окупантів», — підкреслює він.

Також, російське військово-політичне керівництво жене в бій елітні частини армії. Окупанти втрачають велику кількість броньованої техніки та особового складу, намагаючись захопити Авдіївку.

Про це в рамках єдиного телемарафону повідомив пресофіцер 3-ї ОШБр Олександр Бородін.

“Вони під час штурмів втрачають велику кількість броньованої техніки, вони втрачають велику кількість особового складу саме регулярних бригад Російської Федерації та спецназу ГРУ. Тобто це люди навчені, це не «зеки». По факту, частина з них – це еліта російської армії, але вони йдуть всі в м’ясорубку. Тому я вважаю, що в них є якась принципова позиція, незважаючи на будь-які наслідки для себе, вони повинні забрати Авдіївку”, — розповів Олександр Бородін.

Він також додав, що українські військові змогли “максимально сточити дві російські бригади”.

“Так, що вони були вже не БГ, тобто не мали достатньої бойової готовності. Проте їм постійно дають резерви, тобто менше не стає ворога”, — підкреслив військовий.

До того ж, на Авдіївському напрямку ситуація залишається складною, російські окупанти не припиняють тиск, намагаючись захопити місто Авдіївка. Щонайменше до президентських виборів у РФ, росіяни на цій ділянці фронту прагнутимуть продавити українську оборону “м’ясними штурмами”.

Таку думку озвучив військовий оглядач Денис Попович.

“До псевдовиборів у Росії залишилося трохи більше ніж місяць, тому більше, ніж на цей період неможливо нічого прогнозувати. Оскільки стоїть політичне завдання захоплення Авдіївки, щонайменше ще місяць такий тиск, принаймні саме на Авдіївському напрямку, триватиме”, — зазначив оглядач.

Він нагадав, що, згідно з даними головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, російські загарбники активно застосовують коригувальні авіабомби на Авдіївському напрямку.

“Там досить серйозний вплив: окупанти закидають бомбами, артилерією, і на ці ділянки потім намагаються виводити штурмові групи, які досить добре укомплектовані. Там не тільки “м’ясо”, образно висловлюючись, а досить підготовлені солдати. Ось таку комбіновану тактику вони застосовують, щоб продавлювати українську оборону на Авдіївському напрямку. Ситуація досить складна”, — сказав Попович.

За його словами, двома днями раніше була інформація про те, що російським військам вдалося перерізати єдину трасу, якою забезпечується вся логістика. Однак вона не підтвердилася.

“Це були досить суперечливі відомості. Учора була інформація про те, що ситуація дещо покращилася в цьому відношенні. Але загалом на Авдіївському напрямку ситуація не стабілізована, противник продовжує тиск. І зараз прогнозувати розвиток подій на Авдіївському напрямку я б не став. З урахуванням того, що ситуація розвивається досить динамічно, було б дуже складно верифікувати, що саме зараз відбувається там на цю хвилину”, — резюмував Попович.