Російські ЗМІ повідомили про плачевну ситуацію російських загарбників в Україні, яку буквально перемелюють на декілька фронтах підрозділу ЗСУ. Крім того, стала відома й інсайдерська інформація про те, наскільки важким є становище армії РФ у Херсонській області на лівому березі Дніпра.

Російську піхоту буквально ліквідують, а українські дрони вражають техніку та штаби ЗС РФ уже у глибокому тилу.

За інформацією ЗМІ, українські бійці проводять добре сплановану та організовану військову операцію, протидіяти якій росіяни ефективно не можуть уже протягом кількох останніх тижнів. Також наголошується на тому, що будь-яка спроба солдатів російської армії ліквідувати український плацдарм у Кринках натикається на масований вогонь артилерії та дронів ЗСУ, викликаючи найважчі втрати окупантів.

«ЗСУ через Дніпро починають далекобійними системами та дронами накривати наші війська, їхні штаби, артилерію, танків, по суті, нас винищуючи. Чим більше ЗС РФ атакує, тим більше втрачає. Як повідомляють хлопці з фронту, ворог постійно на крок поперед нас. У ворога величезна перевага у дронах», — заявляють вони.

Більше того, стверджується, що ударні дрони української армії вражають російську артилерію за 40 км від лінії фронту. При цьому безпілотні бомбардувальники ЗСУ стають дедалі сучаснішими і постійно підвищують свою вантажопідйомність.

Нагадаємо, раніше аналітики з ISW пояснили, для чого окупанти заговорили про перегрупування на Херсонщині.

Як повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW), ці дії можуть бути спрямовані на те, щоб змусити бійців ЗСУ недооцінити існуючу російську живу силу на лівому березі Херсонської області.

В той же час це може вказувати і на реальні дискусії, що відбуваються у вищих ешелонах російського військового командування, які передчасно вийшли в інформаційний простір.