В Росіян колапс по всій лінії фронту, а особливо на Запорізькому напрямку. Військовий експерт Жданов розповів, що це пов’язано із нестачею техніки та особового складу. Адже цілі з’єднання та дивізії окупанти вимушені буди відводити у тил для переформування та відновлення боєздатності. Повязано це і з тим, що ЗСУ розбили російських ВДВшників поблизу Роботиного і величезне військо стало не боєздатним. До того ж, росіяни за десять днів втратили майже 100 одиниць броні на цьому напрямку. Це серйозний удар по армії РФ.

Варто додати і те, що Сили оборони України почали активно вибивати російську систему протиповітряної оборони в районі Работино на Запорізькому напрямку. Підрозділи 58-ї армії ЗС РФ тільки за останні 5 діб втратили 4 установки.

Про це повідомив пов’язаний зі ЗС РФ Telegram-канал.

Під Работиним російська ППО не здатна захистити навіть себе від успішних атак українських дронів. У підсумку з 5 до 10 квітня росіяни втратили на цій ділянці дві установки “Бук-М2” і “Бук-М3”, пуско-заряджальну машину “9А316” і радіолокаційну станцію “9А316”.

Усі машини належали 58-й армії ЗС РФ, яка дислокується у Владикавказі. Зазначимо, що версії М2 і М3 – це модернізовані варіанти самохідного зенітного ракетного комплексу “Бук”. Установка призначена для боротьби з повітряними цілями на малих і середніх висотах, зокрема з дронами. Однак, для окупантів вони, схоже, виявились не ефективними і ЗСУ змогли легко їх дістати.

Схоже, це був не перший відступ російських угруповань з-під Роботиного. А може російське командування нарешті отямиться і таки зробить тотальний жест доброї волі?