Від одного російського генерала можуть позбутися. Тому не можна виключати, що ним може стати і Шойгу, через провали окупантів на фронті.

Своїми думками щодо цього питання поділився український військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

Він зауважив, що наразі російська армія посилює угруповання «Дніпро».

«За минулі два тижні РОВ посилили ГВ «Дніпро», збільшивши чисельність особового складу на 4 тисячі. Тепер її чисельність становить 77 тисяч. Так само ГВ «Дніпро» за минулі два тижні наростили компоненту ББ на 100 одиниць, навіть з урахуванням їхніх регулярних втрат. Наприклад, за минулий час було верифіковано знищення понад двох десятків одиниць ворожої техніки тільки в районі Кринок. Наразі загальна чисельність цієї компоненти досягла 1 100», — говорить експерт.

Згідно його слів, очевидно, що Теплинський вибив для своєї групи військ посилення, під загрозою втрати лівого берега.

«Що-що, а успіхи СОУ на лівому березі напередодні виборів президента Росії в кремлі вже точно небажані. Так само, вельми показовими зараз є процеси в самій ГВ «Дніпро» з упорядкування та централізації управління морпіхами, десантурою і сухопутниками. При тому, що в основному в Кринках зараз працюють підрозділи 337 ДШП 104 ДШД і 144-ї ОМСБр 18А, решта маси не сидить без діла, але часом без централізації та взаємодії. Дилема Теплинського — позбутися до виборів плацдарму СОУ на лівому березі, на що йому і виділяється ресурс. Якщо не впорається, позбудуться Теплинського», — підкреслив Олександр Коваленко.

Не виключено, що потім таким же чином можуть позбутись і самого Шойгу.