У понеділок, 1 листопада, члени парламентської фракції “Слуга народу” на засіданні політсили розглянуть питання кадрових змін у Кабінеті Міністрів та тижневий порядок денний пленарних засідань Верховної Ради.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця голови фракції «Слуга народу», народний депутат Євгенія Кравчук.

“Ми плануємо у понеділок увечері засідання фракції, де обговоримо кадрові питання і порядок денний на тиждень”, – зазначила депутат.

Окрім цього, вона поінформувала, що 28 жовтня відбудеться засідання малої фракції, тобто керівництва та голів комітетів, на якому попередньо розглядатимуться можливі кадрові зміни в Кабміні.

Кравчук зауважила, що обговорюватимуться ротації в п’ятьох міністерствах, але вона відмовилася їх називати.

19 жовтня до Апарату Верховної Ради надійшла офіційна заява про звільнення з посади від міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського.

20 жовтня народний депутат із фракції “Слуга народу” Андрій Жупанин підтвердив поширювальну в ЗМІ інформацію, про те, що він є одним із кандидатів, якого можуть призначити на посаду міністра захисту довкілля та природних ресурсів.

Він також додав, що зі ЗМІ дізнався про те, що його ймовірними конкурентами в боротьбі за посаду міністра можуть бути чинний голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, а також колишній голова Державної екологічної інспекції Єгор Фірсов.