Центральна виборча комісія зареєструвала ще 6 кандидатів у президенти України на виборах 31 березня 2019 року.

Про це стало відомо з рішення ЦВК від 25 січня. Список налічує вже 19 претендентів.

Так, офіційно кандидатами в президенти стали лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, лідер Радикальної партії Олег Ляшко і кандидат від партії "Опозиційний блок" Олександр Вілкул.

У президентську гонку вступив також екс-спікер Верховної Ради Олександр Мороз.

Список претендентів на пост глави держави офіційно поповнився народним депутатом від партії "Народний контроль" Дмитром Добродомовим, а також самовисуванцем, народним депутатом від фракції БПП Аркадієм Корнацьким.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Раніше кандидатами в президенти було зареєстровано лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, Юрія Бойка від "Опозиційної платформи – За життя", мера Львова Андрія Садового, лідера партії "Наші" Євгена Мураєва, Олександра Шевченка від партії "Укроп", лідера "Суспільно-політичного руху "Справедливість" Валентина Наливайченка.

Також офіційний статус кандидата на пост глави України отримали Геннадій Балашов від партії "5.10", Сергій Каплін від Соціал-демократичної партії, народні депутати Ольга Богомолець, Віталій Купрій, екс-глава Державної фіскальної служби України Роман Насіров, самовисуванець Віталій Скоцик, екс-міністр екології України Ігор Шевченко.