Із різних ЗМІ з посиланням на CNN, який своєю чергою посилається на прогноз західних спецслужб говориться про те, що російські війська можуть після очікуваної перемоги Володимира Путіна на виборах президента в березні цього року, розпочати повторний наступ на Київ.

Зокрема, таку думку висловив і Юрій Федоров в інтерв’ю ФейгінLIVE.

Експертти говорять про те, що російський наступ, імовірно, зіштовхнеться з сильним опором з боку ЗСУ, адже Україна матиме перевагу того, хто обороняється.

«Говорити про великий наступ російських Збройних сил після виборів скажімо так, без мобілізації, важко. Окупанти остійно спростовують факт мобілізації, але вона всерівно буде проведена», — впевнений один із експертів.

Вони також згадали, що раніше було висловлювання Генерала Наєва, одного з видних діячів Збройних сил України, який, сказав про те, що, в принципі, війна може якось вийти за межі південно-східних районів України.

«Ну, от, знову, значить, така ось думка була, що росіяни можуть прорватися кудись», — каже аналітик.

Та додає, що можливо, це потрібно для того, щоб або підштовхнути Київ до того, щоб прийняти ідею про переговори, або підштовхнути західних керівників до того, що загалом Києву потрібно надати велику допомогу.

«Цілком ймовірно, що союзники по НАТО стурбовані тим, що Путін може спробувати після виборів почати якийсь наступ», — обговоряюють ситуацію Юрій Федоров та Марк Фейгін.

В той же час, враховуючи втрати росіян на полі бою, зараз важко сказати, як події розгортатимуться у наступному році.