Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія знову натякнув на те, що зовсім скоро в Кабінеті міністрів України відбудуться нові кадрові зміни. Про це він повідомив в п’ятницю, 17 вересня, в ефірі одного з українських телеканалів.

Він прямо сказав, що в складі уряду будуть нові зміни. І натякнув, що швидше за все мова йде відразу про 3-4 чиновників.

«В уряді будуть зміни. Я вже неодноразово коментував. Три-чотири позиції в уряді будуть змінені найближчим часом, приблизно протягом двох-трьох тижнів», – сказав він.

При цьому ніяких імен і конкретних посад нардеп не назвав.

Нагадаємо, Арахамія також прокоментував в кулуарах програми “Свобода слова Савіка Шустера” можливість відставки Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради

“Ми маємо таку можливість. Це реально абсолютно як сценарій, але станом на зараз такий сценарій навіть не обговорювався у нашій фракції. Це реально з точки зору інструментарію, але ми будемо зустрічатися, шукати спільні позиції. Якщо у нас буде розуму на двох достатньо, то ми цей процес нормально владнаємо”, – сказав Арахамія.

Зазначимо, що вже декілька місяців ходять чутки, що між Разумковим, його першим заступником Русланом Стефанчуком та Арахамією сталася дискусія у прямому ефірі через законопроект про олігархів, який було направлено до Венеціанської комісії.

Арахамія також наголосив, що голосів достатньо для відставки Разумкова, нагадавши:

“Я просто хочу невеликий акцент зробити – спікера не обирають, спікера делегують, і монобільшість делегує спікера Разумкова. Просто це потрібно завжди пам’ятати. Я маю на увазі, що у нас достатньо голосів, щоб делегувати спікером будь-яку людину. Дмитре Олександровичу, вам скорішого одужання, чекаємо вас у Верховній Раді”.