Фронтмен української групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив в інтерв'ю "Українській правді", опублікованому 19 лютого, що ніколи не заявляв про те, що збирається балотуватися на виборах президента України.

Відповідаючи на запитання, чи не думає він, що зрадив своїх прихильників, які заявляли про підтримку музиканта на президентських виборах у соцопитуваннях, Вакарчук відповів: "Це питання до них, а не до мене".

"Я ж ніколи не заявляв, що я збираюся йти на президентські вибори… Ви від мене хочете почути відповідь так, ніби я збирався. А я вам розказую, що влада мене не цікавила, я розглядав різні можливості. Коли я зробив свій вибір, я його зробив… Я нікому нічого не обіцяв", – заявив Вакарчук.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За його словами, "ставлення до тих чи інших кандидатів у президенти – це питання до виборців".

"Моя задача зробити так, щоб виборець зробив свій вибір максимально відповідально і виважено", – додав музикант.

Зазначимо, що 28 січня Вакарчук повідомив, що не буде балотуватися у президенти. За словами музиканта, його "цікавлять справжні зміни в країні". Згідно з даними дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 23 листопада – 3 грудня 2018 року, у президентському рейтингу Вакарчук посідав дев'яте місце з 2,1% голосів.