Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп планує оголосити надзвичайний стан в країни для того, щоб побудувати стіну на кордоні з Мексикою. Про таке у четвер на своїй сторінці у Twitter повідомила представник Білого дому Сара Сандерс.

"Президент Трамп підпише законопроект про державне фінансування, і, як він заявляв раніше, також запровадить інші виконавчі заходи, в тому числі надзвичайний стан в країні, для забезпечення того, щоб ми зупинили гуманітарну кризу і кризу національної безпеки на кордоні", – написала представник білого дому.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазаначити, що президент США Дональд Трамп вперше за час свого керівництва країною виступив із телевізійним зверненням до жителів країни. У своєму зверненні Трамп спробував переконати жителів США у необхідності прийняття його плану дій для зміцнення безпеки на кордоні з Мексикою. Він заявив, що в результаті нелегальної імміграції страждають усі жителі США.