У мережі несподівано розгорівся скандал навколо пам'ятника Героям Небесної Сотні, який був встановлений в Борисполі ще 23 серпня 2014 року.

На меморіальній плиті – козак Михайло Гаврилюк, а нині народний депутат від "Народного фронту", який бореться з чорної хижим птахом – беркутом.

Він був намальований голим, ледь прикритим прапором України нижче пояса. Нижче на пам'ятнику написані всі імена загиблих на Майдані активістів.

Користувачі мережі задаються питанням, чому на плиті зобразили саме Гаврилюка, оскільки він живий, а значить не має відношення до Небесної Сотні. Також українців обурила його нагота, прикрита національним символом.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

У мережі відзначають, що пам'ятник потрібно переробити, оскільки існування його в такому вигляді ображає пам'ять про загиблих в 2014 році героїв Майдану.

"Гаврилюк? Прапор України на причинному місці?! Увічнити беркутню?! Я б краще набила морду автору і тим, хто це погодив", "Яким боком Гаврилюк до Небесної Сотні?" "Цей пам'ятник – знущання!" – пишуть в мережі.