Українці повинні припинити голосувати як стадо баранів, і кожен їхній голос має бути за гідного президента.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я у 2007-2008 роках Валерій Івасюк в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти".

На думку політика, зараз Україна має більше шансів обрати гідну влади, оскільки поступово, з кожним днем усе більше позбувається від російського впливу.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Першим дійсно результативним ударом по спецслужбах Росії, які дотепер досить успішно працювали в Україні, стало отримання томосу. Це те, що відрубало одну із найбільших щупальце впливу на Україну та свідомість наших громадян. Адже якщо людина приходить до церкви, і часто навіть неусвідомлюючи того молиться за Путіна і російську армію, то це не нормальна ситуація», – підкреслив Валерій Івасюк.

Зважаючи на такий резонанс теми, більшість політиків намагатимуться використати її в різних контекстах своєї передвиборчої кампанії до виборів президента. І саме тут, зауважує гість програми, громадяни мають бути уважними і не помилитися у виборі.

«Українці повинні припинити голосувати як стадо баранів, і кожен їхній голос має бути за гідного президента. І не дай Боже ним стане особа, яка казала «Україна –без Кучми!, Ющенко – поганий, і Порошенко – так само поганий!». Якщо буде Тимошенко, то Україна буде без України!», – наголосив Валерій Івасюк.