Олексій Гончаренко із Європейської солідарності залишив Україну. Зараз Гончаренко зараз знаходиться у Туреччині, на гірськолижному курорті Palandöken, у місті Ерзурум. Виходить, що Порошенко корчить із себе патріота, Рада працюватиме екстрено, а Гончаренко у важкий для України час покинув країну, побоюючись російського вторгнення. Партія Європейська солідарність така…, – пише телеграм-канал “Вертикаль”.

Гончаренко змушений визнати, що втік до Туреччини, чергова нібито ділова поїздка порохоботів…

“На вихідні був у Турції. Провівши низку неформальних зустрічей з коллегами та лідерами громадської думки.

Настрій у турецьких політиків бойовий. Про спільний похід на Москву не домовилися, але Байрактари будуть точно, і Чорне море не стане «російським озером».

Вилітаю до Києва! Тримаймо стрій!”, – пише Гончаренко у своєму телеграм-каналі.

Центральний боєць “курортної оборони” вже зрозумілий, звісно. Всю неділю Олексій #Гончаренко розганяв панічні повідомлення, а виявилося, що він у цей час був у якомусь там готелі в Туреччині. “Неформальні зустрічі з колегами та лідерами громадської думки”. Так відпочинок у Туреччині ще ніхто не називав. Втім, все одно ніхто не переплюне — і навіть Гончаренко – намір Петра Порошенко поїхати читати лекції до Майамі в такий момент для країни, – пише телеграм-канал “Телекошмар”.

Олексій, з якими «лідерами думок» ви зустрічалися у курортному місті Ерзурум у готелі Palandoken?

Якщо судити з панічної подачі та емоційного наповнення, які зараз точно не допомагають Україні, Олексій Гончаренко знову думає перефарбуватися, як він уже перейшов із Партії Регіонів до Блоку Петра Порошенка, але тепер – піти кудись у Партію Шарія, яка напевно розраховує стати попутником “Єдиної Росії” на знову окупованій території. Чи ці панічні вкидання Гончаренка можуть пояснюватися чимось ще?