Ряд тг-каналів пише, що вирішальними днями для Лукашенка стане сьогодні і завтра. Про це пише тг-канал Леґітимний, посилаючись на власні джерела.

“Для Лукашенка все вирішиться буквально завтра.

Якщо опозиційний мітинг в Мінську буде грандіозний, то після цього, оточення Лукашенка «побіжать» як «щури» з тонучого корабля.

Якщо мітинг за Лукашенка буде масовим і насиченим потрібними месседжами, то це врятує ситуацію від фіаско.

Джерело доповнює, що Лукашенко нарешті додумався протиставити вулиці вулицю, але зробив це настільки пізно, що ситуація вже критична. Мітинги підтримки необхідно було організовувати заздалегідь, тоді б поліція була посередником, а не учасником «можливих» зіткнень і суперечок “, – йдеться в повідомленні.

Раніше Лукашенко заявив, що Росія при першому запиті надасть всебічну допомогу щодо забезпечення безпеки Білорусі в разі зовнішніх військових загроз.

“Коли мова йде про військову складову, у нас є договір з Російською Федерацією в рамках Союзної держави і ОДКБ. Якраз ці моменти підходять під цей договір. Тому сьогодні з президентом Росії у мене відбулася тривала, докладна розмова про ситуацію. Повинен сказати, мене навіть трохи здивувало – абсолютно обізнаний про те, що відбувається “, – зазначив Лукашенко.

“І ми з ним (Володимиром Путіним. – Ред.) домовилися: при першому ж нашому запиті буде надано всебічну допомогу щодо забезпечення безпеки Республіки Білорусь”, – заявив Олександр Лукашенко.

А ось білоруси сьогодні планують зібрати масштабний мітинг проти чинної влади. Анонс заходу опублікував тг-канал NEXTA Live.

“НАЙВАЖЛИВІШИЙ ДЕНЬ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Цілий тиждень білоруси по всій країні виходять на вулицю з однією простою метою – відстоювати свої права, відстоювати свою свободу і своє майбутнє. Сьогодні розмах акцій солідарності досяг небувалого масштабу. Настільки, що люди виходили навіть в селах, де населення всього близько 50 осіб. А на прощання із загиблим героєм Олександром Тарайковським зібралися тисячі людей, які в черговий раз підтвердили просту істину – білоруський НАРОД ніколи НЕ ЗАБУДЕ і НЕ ПРОБАЧИТЬ карателів.

Але найважливіший день – 16 серпня. За минулий тиждень білоруси зрозуміли, що їх – мільйони. І вже сьогодні ми повинні вийти на ВИРІШАЛЬНИЙ і МИРНИЙ марш. І офіційно заявити не тільки самопроголошеному диктатору, але і всьому світу про НАШЕ спільне прагнення.

Отже. 16 серпня. 14:00. ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ МАРШ ЗА СВОБОДУ.

ЧАС НАСТАВ!