Сили оборони на Запорізькому напрямку розгромили вчорашній наступ росіян. Про це написали в телеграм-каналі Оперативного Командування Захід.

Знищено 18 одиниць техніки (з них 3 танки), близько 70 окупантів відправлено на концерт Кобзона, 80 ще зазнали поранень. Після наступу росіяни відійшли на попередні позиції.

Розпіарений наступ імені «Цезаря Кунікова» на Запорізькому напрямку розбився, як і одноіменний ВДК.

Відомо, що в наступі було задіяно 30 одиниць техніки та досить великий особовий склад противника.

Один із народних нардепів також написав, що наступ ворога на півдні зупинено.

Нагадаємо, російське командування провело реорганізацію командних структур свого угруповання військ на півдні України. Український військовий оглядач Костянтин Машовець нещодавно заявив, що командування ворога розформувало “Запорізьке” угруповання військ (неназване угруповання військ РФ, яке відповідало за захід Запорізької області принаймні від початку контрнаступу ЗСУ влітку 2023 року). За словами Машовця командування РФ передало частини 58-ї загальновійськової армії (Південний військовий округ) до угруповання військ “Дніпро” під командуванням ВДВ та командувача угруповання військ “Дніпро” генерал-полковника Михайла Теплинського.

Зазначається, що елементи 58-ї загальновійськової армії відповідали головним чином за укомплектування російських оборонних рубежів у західній частині Запорізькій області під час контрнаступу ЗСУ разом із частинами російських 7-ї та 76-ї дивізій ВДВ, і відтоді проводили обмежені контратаки в цьому районі. Але за даними, які публікують телеграм-канали, ймовірно, одну з найбоєздатніших бригад ЗСУ розбили.