Рейтинг "Слуги народу" лишається на рівні 47%.

За партію президента Володимира Зеленського "Слуга народу" готові проголосувати трохи більше 47% українців, тоді як партія експрезидента Порошенка "Європейська солідарність" перебуває на межі прохідного бар’єру.

Про це свідчать дані соціологічного опитування групи "Рейтинг" за 8-12 червня 2019 року.

На другому місці рейтингу продовжує перебувати "Опозиційна платформа – За життя" із результатом в 11% серед тих, хто визначився і планує голосувати. Водночас до топ-3 увірвалась партія Святослава Вакарчука "Голос", рейтинг якої зріс майже на 2% і наразі становить 8,1%.

Також до Ради проходять партія "Батьківщина" (7,3%) та "Європейська солідарність" (5%), чий рейтинг знизився на 3%.

Серед непрохідних партій, які мають незначні шанси потрапити до парламенту, розташовані "Сила і честь" (4,1%), "Громадянська позиція" (2,2%), "Свобода" (2,1%) та "Радикальна партія" (2,1%). Інші партії не набирають більше 2%.

Опитування проводилось у форматі персоналізованого інтерв’ю, а загалом було опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. 

Нагадаємо, згідно з опитуванням центру SOCIS, засновником якого є соратник Порошенка Ігор Гринів, "Слуга народу" набирає понад 50%, а партія експрезидента була на другому місці.