Велика зачистка та перестановки при владі Зеленського, який прагне більш ефективних людей у своїй команді продовжується. В ОП повідомили про ще декілька відставок.

Президент України Володимир Зеленський звільнив Тараса Гребеннікова з посади заступника начальника Управління державної охорони. Найімовірніше це звільнення пов’язано з нещодавнім трагічним випадком. Відтак один із працівників УДО спричинив смерть 16-річного хлопця у фунікулері.

Також на офіційному сайті президента України також з’явився новий указ про звільнення О.Соловйова з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

«Звільнити СОЛОВЙОВА Олексія Станіславовича з посади заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ», — йдеться в указі.

Натомість в наступному указі президента було вказано про призначення А.Кононенка заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Нагадаємо, раніше Зеленський видав указ про звільнення Олексія Данілова з посади секретаря РНБО. На його місце відразу ж був призначений Олександр Литвиненко, який до цього очолював Службу зовнішньої розвідки. Місце Литвиненка в СЗР зайняв Олег Іващенко.

Як пояснював президент, зміна секретаря РНБО була потрібна для оновлення відомства, яке полягає, зокрема, в посиленні зв’язку з розвідкою. Це зможе завдати зокрема й потужного удару по РФ.

«Україна потребує посилення можливості прогнозувати, а також впливати на процеси, від яких залежить національна безпека країни», — зазначав він.

Після звільнення Данілов залишився в команді влади. Також глава держави повідомив, що екс-секретар РНБО отримає посаду посла в Молдові. Власне, там вже починається новий етап побудови відносин між країнами для більшої ефективності, зокрема в питанні Боротьби з РФ.