Цілителі вже не врятують: у МОЗ готують законопроект, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Залізти ще глибше в її труси”: Збоченець намагався зґвалтувати дівчину під час польоту

МОЗ розповів про новий законопроект, який стосується нетрадиційної медицини

У Міністерстві охорони  здоров’я планують скасувати дозволи на заняття народною медициною. Даний проект уже оприлюднено на сайті міністерства.У пояснювальній записці до законопроекту говориться, що наявність дозволу на заняття народною медициною не дає гарантій на якісну та своєчасну допомогу. У той же час зазначається, що в краї на даний момент наявна достатня кількість спеціалістів, які закінчили медичні виші і можуть надати медичну допомогу.

“З урахуванням викладеного пропонується скасувати спеціальний дозвіл на зайняття народною медициною (цілительством) шляхом скасування статті 74 Основ законодавства України про охорону здоров’я, в якій передбачається порядок видачі зазначеного дозволу”, – йдеться в документі.

Також у МОЗ підкреслили, що робота цілителів і регламентація роботи нетрадиційної медицини не є компетенцією відомства. Це пояснюють тим, що їхня практика не відповідає сучасним знанням, а отже, і їхня безпечність знаходиться під питанням.

Нагадаємо, як раніше писала Politeka, в Україні з’явиться Національна служба здоров’я, яка сприятиме розвитку якості медицини в країні.‡агрузка...