Народний депутат з фракції «Слуга народу» Олександр Качура в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що в нинішньому складі Кабміну можуть відбутися зміни.

«У нашій фракції немає ніякого розвалу. У нас не стояло питання не підтримки програми діяльності уряду, а стояло питання підтримки діяльності міністрів. Таких, наприклад, як міністр Петрашко, до якого я пробився на минулому тижні на прийом, хоча він говорив, що я до нього увірвався. Так от він не проводить зараз робочі групи з питань тютюнової галузі, бо зараз лобісти величезних компаній не сплачують податки. По-друге, зараз є питання зі звільненням, а потім відновленням на роботі керівника «Укрспирту» всупереч закону, чим порушує Кримінальний кодекс України», – заявив нардеп.

За його словами, це і стало причиною не голосування окремих нардепів у фракції «Слуга народу» за програму уряду.

«Це не питання всього уряду. Я не впевнений, що його зараз треба міняти. Але однозначно є недовіра до окремих міністрів, і ротація відбудеться», – запевнив Качура.

Нагадаємо, 4 червня Верховна Рада розглянула програму дій Кабінету міністрів і відправила її на доопрацювання. 18 червня відбулося повторне голосування, на якому програму підтримали тільки 207 нардепів при необхідних 226.