Відбір нового прес-секретаря для президента Володимира Зеленського вже на фінальному етапі. Рішення може бути прийнято сьогодні-завтра.

Про це РБК-Україна повідомило інформоване джерело.

“Вибір між Олександром Бондаренком і Сергієм Никифоровим. Набагато більше шансів у Никифорова”, – уточнив співрозмовник.

Відзначимо, журналіст Сергій Никифоров на сьогодні працює ведучим новин на загальнонаціональному каналі “Україна 24”. Олександр Бондаренко був ведучим політичної програми “Точка зору” на “Громадському радіо”, працював в українській службі ВВС, а також на телеканалі “Україна”.

Нагадаємо, 30 квітня ЗМІ повідомили, що Юлія Мендель іде з посади речниці президента Зеленського. Вона була призначена на посаду у липні 2019 року, невдовзі після інаугурації Зеленського. До цього Мендель працювала журналісткою на телеканалах ICTV, «Еспресо», «Інтер», співпрацювала з The New York Times.

На Банковій розповіли, що вона не йде з Офісу президента, а обійме посаду радника з міжнародних комунікацій, зосередившись на роботі щодо взаємодії з іноземною пресою. А позиція прессекретаря президента буде виділена в окремий функціонал.

При цьому представити нового прессекретаря в Офісі президента обіцяли ще перед Днем журналіста.