Як заявили джерела в оточенні мера Києва Віталія Кличка, його партія "Удар" може піти на вибори разом з "Батьківщиною" Юлії Тимошенко.

"Це не на 100% ще вирішене питання, але переговори ведуться", – повідомило джерело.

За його словами, раніше Кличко відповів відмовою від пропозиції увійти в так звану "партію мерів", яку зараз намагається створити олігарх Ігор Коломойський і бізнесмен Павло Фукс.

Нагадаємо, Віталій Кличко оголосив про похід УДАРу на вибори в Раду в середині травня.

Також Віталій Кличко розповів про плани УДАРу і не став заперечувати, що партію може очолити його брат.

«Однозначно я буду брати участь у виборах до Верховної Ради, пропонувати програму дій не віртуальну, а практичну. Тому що знаю: від вищого законодавчого органу дуже багато залежить для розвитку кожного міста, містечка і села », – заявив Віталій Кличко.

Мер не став прямо відповідати на запитання про те, кого він бачить своїми політичними союзниками, заявивши, що це будуть люди, з якими у нього спільні цінності, погляди і принципи.

«Я веду переговори з багатьма політичними фігурами, з якими у мене збігаються принципи, принципи політичної сили УДАР. І однозначно найближчим часом, якщо у нас співпадуть напрямки нашого руху, я їх назву», – додав він.

Віталій Кличко не став заперечувати, що його брат Володимир Кличко може стати фронтменом партії УДАР, зазначивши, що «не має повноважень» за нього говорити.

«Я читаю, на мій подив, що багато, але не сам Володимир, коментують, роблять якісь заяви, спекулюють з цього приводу. Я не буду ні підтверджувати, ні спростовувати. Я думаю, що краще на це питання відповість сам Володимир», – сказав мер Києва.