Колишній прессекретар президента України Юлія Мендель опублікувала на своїй сторінці в Facebook уривок з її книги “Кожен з нас – президент”, яка надійшла в продаж 11 липня.

У новому уривку Мендель міркує про те, чому Петро Порошенко більше не стане президентом, називає його соратників “фейками” і вважає, що Зеленський – перший президент, який об’єднує українців.

Про Порошенко

“Оточення президента Петра Порошенка загрузло в корупційних скандалах і лицемірстві, інформаційна політика будувалася на агресії, брехні і відсталому, неприродному консерватизмі. Еліта насолоджувалася відстороненою елітарністю, а народ виживав, втомлено і роздратовано спостерігаючи спектакль на сцені українського політичного театру. (…) Петро Порошенко і його команда залишалися дрібними радянськими злодіями, які дорвалися до бюджетного корита. Пафосні гасла не могли приховати від західних журналістів радянські звички, закомплексовані реакції і погано награну брехню. Політична еліта наскрізь просякла гниллю, і від перестановки осіб результат не змінювався “, – йдеться в тексті.

Мендель пише, що за майже 30 років незалежності політичні партії в Україні не виробили жодної державної ідеології, і що кожна нова політсила будувалася і виживала лише завдяки фігурі лідера.

В уривку Мендель також згадала “армовіру” Порошенка і “попсовий електоральний тур з Томосом”.

“Петро Порошенко намагався штучно насадити консервативні ідеали початку ХХ століття (…). Він витратив багато зусиль на побудову формули ідентичності із занадто ламких компонентів: армії, на якій наживалося його оточення, мовою, якою не спілкувалися в його родині, вірі, яку він ототожнював з автокефалією Української Церкви і яку перетворив на попсовий електоральний тур з Томосом “, – пише Мендель.

Про друзів Порошенка
“Крім зразкових людей-фейків, таких як Ірина Геращенко, Володимир Ар’єв, Олексій Гончаренко, Віктор Уколов, які кричать ідіотські звинувачення, ретельно відпрацьовуючи темники в соцмережах і на каналах Порошенка, створювалися десятки або навіть сотні тисяч безликих акаунтів: всіх цих” Раїса Раїса “,” Патріот Патріот “і” Борців за Справедливість “з повторюваними картинками, порожніми профайлами, гучним криком в коментарях – однаковими, як під копірку, посланнями”, – пише вона.

Про Зеленського
До кінця 2018 року, за текстом Мендель, коли в президентські кандидати вийшли Петро Порошенко і Юлія Тимошенко, у народу помітно відчувалася втома. А коли в новорічну ніч 2019 го Володимир Зеленський оголосив про рішення брати участь в президентських виборах, “багато хто зітхнув з полегшенням: це була надія, якої не відчувалося вже давно”.

“Я не ваш опонент, – сказав він Порошенку. – Я ваш вирок”. Кожною фразою актор і бізнесмен Зеленський ніби забивав цвяхи в політичну труну Порошенка. Він не хвалився і не обіцяв багато, що був прописаний успішний сценарій, так підказував його гострий розум “, – пише Юлія Мендель.

Головний висновок цього уривка, а ймовірно і всієї книги, що Зеленський – єдиний президент, який подарував українцям почуття турботи, якої вони не знали.

А також підпісуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби НЕ Пропустити ще более цікавої та актуальної информации.