Порошенко та Ахметов готують протести на січень 2022 року. Збираються разом качати тему енергетичної кризи для бізнесу.

Про це повідомляють анонімні джерела телеграм-каналу “Таємниці депутата”.

Схоже олігархи все таки вирішили об’єднатись, щоб протистояти деолігархізації Володимира Зеленського. Однак основна проблема в тому, що зараз наша країна перебуває в складній ситуації через можливе загострення ситуації на Сході. А отже, своїми діями Порошенко та Ахметов не просто захищатимуть свої не зовсім чесно зароблені гроші, а імовірно, підіграють Кремлю.

Про те що, тези олігархів співпадають з тезами та інтересами Росії зазначалось вже давно. А вчора з’явилось ще одне підтвердження. Про це написав блогер Євгеній Прокопишин на своїй сторінці у фейсбук. Далі передаємо його слова в оригіналі:

“Ганапольський (ведучий каналу «Прямий» олігарха Порошенка) в ефірі російського «Эхо Москвы» (належить російській держкомпанії «Газпром») розповів росіянам, що РФ при бажанні може легко, за 48 годин, окупувати всю Україну — тобто повторив російську ж пропаганду слово в слово.

Так, він там ще додав, що тоді більшість українців будуть ненавидіть РФ та вести партизанську війну, що стане проблемою для РФ, але це ніяк не виправдовує сказане ним перед тим.

Цікаво, він після цього залишиться працювати на каналі Порошенка чині??? Якщо так, значить Порошенко згідний з цим і дав йому дозвіл це говорити. Тут все просто. Тому – чекаємо…

P.S. Так, це той Ганапольський, який погрожував Зеленському, що олігархи проти нього об’єднаються (уже) і скинуть його (ще ні), що також вигідно лише РФ…”, – написав Прокопишин.

За традицією з наближенням зими теми на кшталт опалення, комунальних тарифів та запасів газу і вугілля – одні із найбільш обговорюваних в ЗМІ. Вони охоплюють найбільшу аудиторію.

На думку президента Володимира Зеленського, вона пов’язана з діями олігархів – власників найбільших та найрейнтинговіших ЗМІ в Україні. Мовляв, великий бізнес перетворив свої медіаактиви на “артилерію проти конкурентів”.

“Державі важливо, аби в оселях громадян були не тільки теплі батареї, але й чесні телевізори. Не треба кошмарити людей прогнозами й інсайдами з дуже “надійних” джерел, що ми всі замерзнемо у темряві та без води”, – заявляв президент, уникаючи назв каналів та прізвищ їхніх власників.

Про кого говорив Зеленський? Найбільше повідомлень зі згадкою про “віялові відключення” Semantrum зафіксувала у двох медіахолдингів. Перший належить депутату від ОПЗЖ Нестору Шуфричу, другий станом на сьогодні – політичному оточенню п’ятого президента Петра Порошенка, йдеться у дослідженні liga.net.

Це ще раз підтверджує тезу про штучне роздмухування теми в інтересах олігархів. Навіть попри те, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевняє, що ситуація в енергетиці є “абсолютно стабільною і контрольованою, хоч і напруженою”, а на опалювальний сезон Україні вистачить і вугілля, і газу, і тарифи не змінюватимуться, вони продовжують розганяти паніку.

“Опалювальний сезон проходить стабільно, енергоресурсів достатньо, а тарифи для населення, як ми й обіцяли, не зростатимуть”, – заявив прем’єр і назвав розмови про “віялові відключення” та кризу в енергетиці “черговим фейком”.

Наприкінці тижня в офісі президента зібрався координаційний енергетичний штаб, по його завершенні прем’єр знову запевнив, що “Україна буде з теплом і світлом”.