Україна буде адекватно реагувати на агресію Росії в Азовському морі відповідно до наявних можливостей. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

За його словами, військові готові протистояти не тільки в Азовському морі, яке РФ погрожує перекрити, але і на інших напрямках.

"Погрози ми такі чули неодноразово, і це було пов'язано не тільки з Азовським морем, але і з погрозами дійти до Києва за дві години, з погрозами знищити наші великі міста, в тому числі столицю. Я думаю, що нам треба робити висновки. Ми і я як міністр оборони висновки такі робимо, заходи приймаємо (заходи) і готуємося реагувати, якщо це буде необхідно, відповідно до наших можливостей, з нашими завданнями, з нашою стратегією. Ми будемо адекватно реагувати на загрози, які є не тільки в Азовському морі, але і в Чорному морі, і на інших напрямках.Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто нагадати, що днями в Росії пригрозили перекрити Азовське море для українських суден у відповідь Україні за затримку 15 суден за їх незаконні заходи в порти окупованого Криму. Російські політики відзначають, що це питання може бути обговорено з силовими відомствами для опрацювання заходів у відповідь.

В Україні вже відреагували на погрози Росії. У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб відзначають, що Росія дійсно може перекрити Азов, однак вказують і на проблеми для самої Москви в разі таких дій.‡агрузка...