У квітні ЗСУ успішно виконали поставлені перед собою завдання на фронті, а російська армія свої провалила. Про це в Телеграмі написав колишній польовий командир “ДНР”, засуджений Гаазьким судом воєнний злочинець Ігор Гіркін (Стрєлков).

Він зазначив, що російські війська “Бахмут за місяць не домучили” і противник продовжує оборонятися в західній частині міста. При цьому “Група Вагнера”, яка була основною ударною силою на цьому напрямку, знекровилася.

“Бахмутська м’ясорубка” триває для обох сторін, але противник свої завдання виконав, а наша сторона – ні”, – пише Гіркін.

Також відставний терорист скаржиться, що під Авдіївкою російські війська “зазнали невдачі” і після великих втрат “змушені знову відтягуватися, залишаючи частину зайнятих раніше позицій”. Третій “гарячий напрямок” – Мар’їнка – в цілому без змін за підсумками місяця, незважаючи на “страшний вуличний тягни-штовхай”.

“Загальний висновок: квітневі бої ворог знову в цілому зумів провести успішно для себе (в рамках виграшу часу в стратегічній обороні). У травні почнеться літня кампанія і “хід за ворогами”, так як наші генерали за зиму і весну не зуміли зробити практично нічого, крім утилізації ударного корпусу на Донбасі”, – плаче Гіркін.

Також зазначимо, що власник російської ПВК Вагнера Євген Пригожин пояснив те, чому українці перемагають росіян на полі бою

Справа тут, на його думку, у підготовленості Сил оборони України та надмірній пропаганді з російського боку. Про це він заявив в інтерв’ю пропагандисту Семену Пегову.

За його словами, український контрнаступ може закінчитися трагедією для Росії, “якщо не зібратися до купи”.

“Становище на фронті таке. Вітер дме, земля сохне. Українська армія готова до контрнаступу. Кількість військ не зменшилася, кількість військ збільшується та збільшується щодня”, – заявив Пригожин.

Тож віримо в ЗСУ та наближаємо нашу перемогу разом!