Глава держави Володимир Зеленський продовжує кадрові перестановки в українських регіонах Про це інформує прес-служба Офісу президента.

Повідомляється, що цього разу “під роздачу” потрапила Дніпропетровська область.

Зокрема, за один день президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення одразу 16 голів районних міських адміністрацій у Дніпропетровській області.  Ці розпорядження були опубліковані на офіційному інтернет-порталі глави держави вчора, 30 серпня. 

Причиною звільнення стало “закінчення терміну повноважень президента України”

Так, рішенням президента Володимира Зеленського були звільнені наступні чиновники:

Буленко з посади голови Царичанської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; Хведчук з посади голови Томаківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; Кисіль з посади голови Софіївської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; Хриплай з посади голови Солонянської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; Тюрь з посади голови Пятихатьскої районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

Столбченко з посади голови Петриківської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; Максимчук з посади голови Павлоградської районної державної адміністрації Дніпропетровської області; Гребцов з посади голови Меживской районної державної адміністрації Дніпропетровської області; Зражевський з посади голови Магдалинівської районної державної адміністрації Дніпропетровської області;

Варто також зазначити, що на сайті глави держави з’явилося розпорядження про поновлення на посаді голови Кагарлицької районної державної адміністрації Київської області Коляди.

Додамо, що Президент України Володимир Зеленський під час оголошення послання до Верховної Ради наголосив на викликах і завданнях, що стоять перед народними депутатами. Зокрема, це лібералізація економіки та зміцнення національної безпеки й оборони.

Серед головних завдань парламенту Президент також назвав лібералізацію економіки, створення потужного «інвестиційного магніту» для залучення іноземних інвестицій, побудову цифрової держави у смартфоні, коли черги в державних установах та бюрократія відійдуть у минуле.

Крім того, серед пріоритетів – подолання рейдерства, монополій і контрабанди, досягнення реальної енергетичної незалежності, енергоефективності та вирішення проблем з тарифами, розбудова промисловості, аграрного сектору, інфраструктури, медицини, покращення освіти та відродження української науки.

«І найголовніше – зміцнення національної безпеки та оборони, завершення війни на Донбасі та повернення анексованого Російською Федерацією Криму», – зазначив Глава держави.