Підозрювана у державній зраді народна депутатка Надія Савченко вже п'ятий день голодує. Її станом висловила занепокоєння сестра Віра.

"Вона виглядає дуже погано. Я не бачила її такою ніколи, – повідомила Віра Савченко у своєму Facebook. – Ні в російських в'язницях, ні в українських, ні на війні. Коли людина так раптово переходить на сухе голодування – він згасає на очах. Особа неживого кольору. І чорніють руки від конденсованої крові в судинах. Вночі судоми. Нирки болять. Очі світяться ще життям. Правозахисники мовчать. Ліберальна громадськість сором'язливо тупить очі".

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерамЯк відомо, Савченко знову оголосила про голодування 5 грудня. Надію Савченко затримали 22 березня у Верховній Ради після того, як парламент зняв із неї недоторканність. 

Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

Сама нардеп відкидає звинувачення і стверджує, що вела розмови про організацію терактів, аби ввести в оману владу.