Президент України Володимир Зеленський за перші 100 днів зміг вибити з влади залишки “ббпшної банди”.

Майбутній народний депутат “Слуги народу” Максим Бужанський в соціальних мережах поділився своїми враженнями про перші 100 днів нового президента Володимира Зеленського.

“Дивне запитання, що зробив Президент за сто днів? Вибив з влади залишки бппшної банди, позбавляє їх шансів на політичні перспективи. Зробив рівно те, чого від нього чекали 73 відсотки виборців. На мою думку, початок дуже непоганий. Я 5 років цього чекав, цих самих ста днів. Приємно, що зміг взяти посильну участь”, – пише майбутній депутат.

Окрім того, як нещодавно зазначив Бужанський, українських громадян зовсім не цікавить питання прем’єра в тому розрізі, в якому його подають політики. Людей цікавить безпека на вулицях, освіта та медицина.

За його словами, він декілька тижнів проводив зустрічі з виборцями в рамках мажоритарної кампанії і йому ставили дуже різні питання, але жодна особа не поцікавилася, хто буде прем’єр-міністром.

«Це питання зовсім не цікавить українських громадян у тому розрізі, який подають політики. Людей цікавить, щоб по вулицях можна було безпечно ходити, була якісна освіта та медицина. А хто це зробить – наразі їм це все одно, головне, що вони вибрали тих, хто візьме на себе відповідальність», – сказав пан Бужанський.

Як зауважив блогер, ми чуємо масу тез про те, що в нас погано, і це привело людей на вибори, і вони голосували проти попередньої влади, яка залишила країну в такій ситуації.

«Дивіться, коли Петро Порошенко став президентом, я його не підтримував, але я знав, кого б його коаліція не висунула прем’єром, відповідальність на ньому, і я сприймаю його рішення. Так само, хто б не став прем’єром, відповідальність буде на фракції більшості, і вона буде відповідати за це», – констатував Макс Бужанський.

Варто зазначити, що нещодавно кандидат на пост очільника фракції «Слуга народу» в парламенті Давид Арахамія розповів, який механізм прийняття рішень нардепами від СН розглядають в президентській партії.

Як зазначив в ефірі Радіо НВ Арахамія, фракція може вдатися до моделі, відповідно до якої, якщо до 10% нардепів від СН проти певного рішення, то вони повинні прийняти позицію більшості.

«Ми взагалі працювали над груповою динамікою, коли ці комітети [Верховної Ради] розбиралися, — як триматися просто в регламенті, по часу елементарно; як людина повинна зрозуміти, що якщо більшість «за», а у тебе є амбіції, то треба якось знайти ще такий колективний якийсь розум», — додав він.