Громадянам нагадали про санкції, які вступлять в силу після свят.

Нові штрафи, призначені для українських водіїв, вже вступлять в силу після Нового року.

Відповідне рішення було затверджено на засідання Кабінету міністрів, а пізніше цей законопроєкт підтримала Верховна Рада.

Зокрема, в 2020 році вступають в силу зміни до закону про управління автомобільним транспортом в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння.

З 1 січня українським водіям доведеться викласти від 17 до 34 тисяч гривень штрафу за подібне порушення. Крім цього, передбачено позбавлення водійських прав на 3 роки.

За умови, якщо водій повторно порушив, то для нього вже призначений драконівський штраф у розмірі 51 тисячі гривень.

Варто відзначити, що зараз штраф за аналогічне порушення закону становить 10,2 тисячі гривень, а за повторний проступок – трохи більше 40 тисяч.

Раніше ми повідомляли про те, що українцям посилили покарання за несплату аліментів. Для того, щоб стягнути суму проводиться конфіскація майна, накладаються адміністративні арешти, людей відправляють на примусові роботи, а також заарештовують на певний термін.

Завдяки проведеній роботі тільки за два роки з неплатників вдалося стягнути більше восьми мільярдів гривень.

За словами експертів, закон, який зобов’язує виплачувати елементи на дітей, дійсно працює. Ймовірно, цього вдалося досягти, завдяки посиленню покарання за несплату аліментів в минулому році.