Сьогодні стало відомо, що Вищий антикорупційний суд заочно арештував Віталія Колеснікова, якого вже підозрюють у спробі підкупу голови Фонду держмайна Дмитра Сенниченка.

Варто зазначити, що заставу обвинуваченого стягнули на користь держбюджету. Внаслідок чого він збагатився на 4,2 мільйона гривень.

Загалом же Колесніков разом зі спільниками запропонували голові Фонду держмайна 5 мільйонів доларів хабаря.

“У п’ятницю, 1 жовтня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання прокурора САП та застосувала до обвинуваченому у спробі надання неправомірної вигоди голові Фонду держмайна запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, оскільки останній не з’являється у судові засідання.

Суд також задовольнив клопотання прокурора про звернення у дохід держави 4 млн 204 тис гривень, внесені раніше заставодавцем у якості застави за цього обвинуваченого (ухвала ВАКС від 22.06.2020 року).

Після затримання обвинуваченого, і не пізніше, ніж за 48 годин з часу його доставки до місця кримінального провадження, суд постановив розглянути питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід”, – йдеться на сайті Вищого антикорупційного суду.

Як відомо, за версією сторони обвинувачення, вказана особа, разом із 2-ма іншими особами, пропонували 5 млн доларів США голові ФДМУ за призначення певної людини на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод», 99,5% акцій якого належать державі.