Окрім цього, в дівчину стріляли з пістолета та ґвалтували. В американському штаті Луїзіана сім’ю Ноупів звинувачують у жахливих злочинах проти 22-річної дівчини з аутизмом, метою яких було утримання її в трудовому рабстві.

Жертва опинилась у цій родині, коли її рідна матір померла 2015 року. Стверджується, що дівчину змусили відкрити урну з прахом матері, висипати його в миску та з’їсти ложкою на очах у членів сімейства.

Спочатку дівчину поселили у наметі в дворі будинку, але після спроби втечі її перемістили в сарай, а потім взагалі посадили у клітку і дали два відра – одне з питною водою, друге – замість туалету.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Її експлуатували для хатньої роботи – ножицями вона підрізала газон, язиком і зубною щіткою вимивала фургон родини та голими руками розчищала відходи.

Окрім цього, батько сімейства фізично знущався над дівчиною: бив молотком, підпалював частини тіла та навіть стріляв з пневматичної зброї.

Також повідомляється, що дівчину змушували роздягатись і сексуально задовольняти чоловіків, які приходили додому – від звичайних ремонтників до друзів сім’ї.

Наразі усім членам родини – подружжю та трьом їхнім дітям – повідомили про звинувачення.

Нагадаємо, звірячий злочин сколихнув Індію. У місті Ченнай 11-річну дівчинку з інвалідністю регулярно ґвалтували 17 чоловіків. Протягом майже півроку робочий персонал будинку знущався над дитиною. Дівчинку з порушенням слуху спочатку накачували заспокійливим, а потім ґвалтували у технічному приміщенні підвалу.