Судячи з кадрів, справа відбувається в так званому передбаннику відділення. Там зазвичай розташовані банкомати і термінали, тому сюди можна потрапити цілодобово – навіть коли саме відділення закрите. Молоді люди, судячи з усього, не дотерпіли до будинку і скористалися приміщенням, щоб зрадити плотських утіх.

 З кадрів можна зробити висновок, що молоді люди сильно п'яні. На кадрах видно пляшка з пивом. В цей же час дівчина хвалить свого кавалера оральним способом. При цьому парочку не бентежить той факт, що за вікнами зібрався натовп очевидців.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

 Раніше повідомлялося про скандальний інцидент в Запоріжжі, де парочка зайнялася сексом на громадському пляжі. Молоді люди віддалися любовним утіхам на очах у відпочиваючих, розмістившись на стільцях у спортивного майданчика на пляжі. Пара спочатку зайнялася оральним сексом, після чого молоді люди перейшли до більш рішучих дій.

А під Петербургом парочка не стала нудьгувати, стоячи в пробці, і також зайнялася сексом. Коханці віддаються пристрасним утіх, висунувшись з люка "Мерседеса".