Український народний депутат «Радикальної партії» заявив про те, що в 2014 році у нього були проблеми пов'язані з нарокотиками, передає Корупція.Інфо

Таку інформацію Сергій опублікував на своєму сайті, який був запущений буквально днями.

Популярне: "Помітно схудла і …": Фото Надії Савченко із зали суду

Політик зізнався, що ситуація сталася в 2014 році. Співробітники правоохоронних органів провели огляд автомобіля Сергія і знайшли в ньому наркотичні речовини. За словами Рибалки, про існування автомобіля він не знав, хоч і оформлений транспортний засіб був на його ім'я.«У 2014 році без мого відома на моє ім'я було придбано автомобіль, в якому пізніше знайшли наркотики і мої особисті речі, вилучені під час одного з обшуків. Такими злочинними діями правоохоронці намагалися залучити мене до кримінальної відповідальності », – сказано на сайті політика.

Сергій при цьому не пояснив, чому проводився огляд і чому не було заведено кримінальну справу. Нагадаємо, що в біографії політика немає офіційних звинувачень у вживанні наркотичних засобів.

До речі Рибалка, єдиний народний обранець, який відмовився від проходження публічного тесту на вміст наркотичних речовин в організмі.