Жителі села Вербівка Дубровицького району Рівненської області звинувачують директора місцевої школи Анатолія Розановича в деспотизмі, грубому поводженні з дітьми та їх батьками. Чоловіка вже звільнили через побиття підлітка, однак суд поновив його на посаді.

"Кілька разів стукнув, і почав душити. Син намагався відкинути його руки, але той продовжував душити", – розповідає матір постраждалого учня Галина Різанович, повідомляє ТСН.

Вчителі запевняють, що теж відчували психологічний тиск від керівника. Він штовхав дітей, нецензурно лаяв та навіть простягав руки до батьків. Однак директор вважає, що проти нього змовилися і зводять наклеп.

"Я вам скажу: все, що про мене озвучили – це чиста неправда. Це масова агітаційна робота зі сторони керівництва громади, нинішнього директора школи", – каже Анатолій Розанович.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За словами сільського голови Людмили Гурак, всі розмови, догани і прохання порозумітися з колективом і учнями минули безрезультатно. Батьки попереджають, якщо Розановича поновлять на посаді, не пускатимуть дітей на навчання.