Наші повітряні сили продовжують дивувати та вражати тим, як ефективно перехоплюють ворожі ракети, оскільки українські зенітники, винищувачі, ППО Сухопутних військ та інші підрозділи Сил оборони навчилися виявляти ці цілі та знешкоджувати їх.

Про це в одному з інтерв’ю розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Відбувається, безумовно, краща взаємодія між різними структурами. Якщо ракета летить 900 км на годину, щоб її знищити, потрібно, щоб кожен на своєму місці спрацював дуже якісно і точно, а на завершальному етапі хтось один все ж таки взяв і влучив у цю ракету”, – зазначив він.

За словами Ігната, зараз українські сили збивають “чотири із шести ракет, чотири з чотирьох або сім із восьми”.

“Це дуже крутий результат з урахуванням того озброєння, яке у нас є ще з 70-80-х років, а російські ракети – 2015 року випуску. Ми розуміємо, що робимо неможливе, щоб падало на голову цього менше”, – наголосив він. 

Нагадаємо, напередодні зенітники Повітряних сил збили над Харківщиною дві російські крилаті ракети “Калібр”, випущені з Чорного моря

“11 серпня на Харківщині близько 13.30 зенітними ракетними підрозділами Повітряних сил Збройних сил України знищено дві крилаті ракети “Калібр”, випущені з акваторії Чорного моря” – повідомили у пресслужбі.