Військовий експерт Олександр Коваленко припустив, де саме відбудеться головна битва російсько-української війни.

Про це він розповів в інтерв’ю 24 каналу.

На думку Коваленка, визволення Херсонщини стане ключовою подією, що призведе до перемоги України у війні. Проте є важливі нюанси.

“Можливо, справді вирішальна битва так і відбудеться на Півдні. Чому так? Зараз ми спостерігаємо, як російські окупаційні війська передислокують та перегруповують велику кількість своїх підрозділів саме на Південний плацдарм, безпосередньо на Херсонщину з метою утримати правий берег Херсонщини, щоб не лише вести там оборону, але й мають намір здійснювати контрнаступальні та наступальні дії”, – зазначив він.

Росія зосередила на Херсонщині величезне скупчення військ.

“На сьогодні ми можемо говорити про те, що на Херсонському плацдармі російською армією вже сконцентровано 28 батальйонно-тактичних груп, це не рекордна кількість за весь час повномасштабної. війни в Україні”, – додав він.

Проте усюди є свої “але”, які дають перевагу українським воїнам.

“Є дуже велике “або”. Ця концентрація сил ще не означає, що у них буде повний доступ до коштів. Якщо ми говоримо про передислокацію та перегрупування особового складу, то це їм більш-менш вдається: на правий берег вони це здійснюють. Але оскільки вони не мають функціонуючих логістичних артерій, таких як автомобільний Антонівський міст та залізничний Антонівський міст, вони зараз не можуть здійснювати ефективно передислокацію техніки”, – розповів Коваленко.

Тож цей напрямок у руках ЗСУ. І ми вже бачимо перші ефективні результати українських військових. Говорити про терміни звільнення тимчасово окупованих територій наразі тяжко, але що відомо точно – усі вони повернуться до України.