Боєць ЗСУ Євген Ієвлєв прокоментував ситуацію на Горлівському напрямку, який пов’язаний з Авдіївським зазначивши, що російські окупанти посилили обстріли, техніка йде невпинним потоком.

«Горлівський напрямок безпосередньо логістично пов’язаний з Авдіївським і вже 3 дні, я думаю, не відкрию ніяких нових фактів, ви бачите, що коїться на Авдіївці. Вся техніка, яка йде на Авдіївку саме з нашого напрямку, вона на глибині від нас від 6-12 км, а 3 дні — це незупинний поток техніки, де ми спостерігали і «Сонцепьоки», і танки, і «Саушки», і пушки Д-20, Д-30″, — зазначив військовий.

Ієвлєв додав, що все воно проходить біля українських військових, на скільки це можливо — ЗСУ намагаємось уражати цю техніку, але ворог ці дні підвищив щільність і артилерійських снарядів, і мінометних обстрілів. Тому 3 дні у нас доволі жарко і змінилася ситуація.

«Приліт був десь перед включенням метрів за 150, довелося перейти в укриття. Тому й кажу, що останні 3 дні ситуація дуже жарка», — наголосив він.

Крім того, додамо, що руйнування моста між окупованими Горлівкою та Ясинуватою вплине на перебіг бойових дій і збільшить плече підвозу припасів для сил РФ, які розташовані південніше Бахмута.

Про це розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ капітан Ілля Євлаш.

«Підрив цієї траси стане ще одним таким дзвіночком для того що постачати угруповання, яке знаходиться південніше Бахмуту стане складніше. Оскільки, звичайно, що ця траса вела від Донецька і це була одна із коротких доріг, якою противник міг швидко перекидати крайньої необхідні засоби, які йому були потрібні. Звісно, що в такої інтенсивності війни день-два простою може призвести до різних наслідків і це буде впливати на перебіг бойових дій. Плече підвозу звісно що збільшиться і це такий перший дзвіночок – точніше другий. Перший – це був вогневий контроль над трасою Бахмут-Горлівка. Зараз ще тут міст підірвали», – каже Євлаш.

За його словами, «такі атаки триватимуть доти, поки ЗСУ не переріжуть всі ці логістичні маршрути і не знекровлять угруповання російських сил на цьому напрямку».

«Звичайно що ворог буде знаходити якісь шляхи – робити насипи і тимчасові укріплення, проте таке серйозне пошкодження цих шляхопроводів воно відобразиться на постачанні та перебігу бойових дій», — додає він.

Раніше ЗМІ повідомили про те, що між окупованими Горлівкою та Ясинуватою на Донеччині було зруйновано міст, який був важливим для логістики армії РФ.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«Міст між Ясиноватою та Горлівкою трохи втомився. Не без втручання невідворотньої сили відплати від Збройних сил України. Це значно ускладнює логістику окупантів», — повідомив Андрющенко.

Він пожартував, що не обійшлося «без бонусу».

«Міст приліг одразу на автівку «Ахмата». Нажаль, тік-току не знайти з цього приводу. Мабуть, на перемогу не тягне», — зазначає він.

Йдеться про загін кадировського спецназу «Ахмат» з Чечні, який «любить» записувати відео для Тік–току, щоб похвалитися своїми «досягненнями».

На розміщених фото видно, що міст не просто пошкоджений, а зруйнований, тобто про пересування ним не може йти мова.

Як відомо, саме через цей міст пролягав короткий маршрут, яким окупанти користувалися для швидкого проїзду з окупованої Горлівки до окупованого Донецька. Також Ясинувата розташована поблизу Авдіївки, де окупанти посилили атаки останніми днями.

Ця ділянка траси вже довгий час знаходиться під українським вогневим контролем. — Як повідомляють самі окупанти, по ній періодично наносились артилерійські удари, однак рух не був паралізований. Зруйнований міст, що розташований східніше Василівки, тепер суттєво ускладнить проїзд та змусить російських військових користуватись менш зручними об’їзними шляхами через окуповане Єнакієве.