ЗСУ змусили рф відступити на Бахмутському напрямку

За останню добу Збройні сили України відбили штурмові дії ворога в районах Клинове – Бахмут та Миронівський – Семигір’я, що на Бахмутському напрямку. 
 
Про це повідомляє Генштаб. 
 
Та це не єдині успіхи українських військових. На Слов’янському напрямку окупанти провалили штурми у районах Довгеньке – Мазанівка та Пасіка – Долина.  Також українські воїни відбили штурм у напрямку Брускинське – Білогірка. Окупанти зазнали втрат та відійшли.  Водночас сили рф закріплюються південно-східніше н.п. Вершина, але спроба просунутися у напрямках Володимирівка – Соледар та Стряпівка – Соледар завершилась для окупантів провалом. 
 
На Волинському та Поліському напрямках фіксується проведення інженерного обладнання позицій підрозділів, які прибули на ротацію. З метою уточнення позицій наших військ, викриття системи протиповітряної оборони та контролю проведення маскування своїх підрозділів відзначається ведення повітряної розвідки БпЛА. 

На Сіверському напрямку, за наявною інформацією, фсб рф посилює контррозвідувальні заходи у прикордонних з Україною районах. Ворог здійснив артилерійські обстріли неподалік Миколаївки Чернігівської області та Товстодубового і Рясного на Сумщині.  На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій ворог не вів.  З метою посилення угруповання військ на Запорізькому напрямку проводить перекидання додаткових підрозділів.  В акваторії Чорного моря, поза пунктами базування, перебувають три носії крилатих ракет морського базування типу “Калібр”.