Невідомий чоловік зранку 4 серпня зайшов з гранатою у будівлю Кабінету Міністрів. Відомо, що він вже висмикнув чеку.

Чоловік вимагає, аби його впустили всередину будівлі. В іншому разі – він погрожує підірвати гранату.

“Заходь, а ну вже! Я зараз її відпущу! Пішли зі мною! Я живим не піду звідси, я сяду на 10 років”,– вигукував чоловік.

 

“Жіночко, тікайте звідси”, – звернувся він до жінки, яка хотіла пройти в Кабмін.

Правозахисники ВГО “Стоп корупції” намагались вгамувати чоловіка, звертаючись до нього з проханням заспокоїтись. У результаті той забіг всередину.

На відео чути, що охорона закликає чоловіка заспокоїтися та запевняє, що усі проблеми можна вирішити спокійно. Однак той на їхні слова не реагує.

“Це захоплення будівлі! Не чіпай пістолет, інакше я висмикну чеку! Я сапер! Приберіть людей з холу, граната бойова!”, – кричить він.

За даними ЗМІ, спочатку чоловік не проявлялв агресії, однак потім його настрій різко змінився – та почалось.

“Ми спілкувалися з представником КМУ, а цей чоловік стояв поруч та слухав. Нам відповіли, що прийому немає у зв’язку з карантином, довго розмовляли про те, щоб до нас вийшли. У підсумку цей чоловік дістав гранату, взяв за шкірки представника КМУ і сказав, що всіх підірве”, – пишуть журналісти.

На місце інциденту вже виїхали правоохоронці. Наразі спецзагін готує штурм адміністративної будівлі. Джерело в Кабміні повідомило, що працівникам заборонили покидати приміщення.

“Шмигаль уже доповіли, що в будівлю Кабміну намагався зайти людина з гранатою і підірвати її. Ситуація вже спокійніша, чоловік – ветеран війни, був сапером або снайпером в «Айдарі». З ним домовляться, але граната схоже справжня. Тепер багато хто зможе використовувати ось таких людей для залякування суспільства і влади. У Порошенка люблять нацьковувати ветеранів. Особливо, користуватися людьми з проблемами після війни, контузією, – пише телеграм канал “Тайны депутата”.

Згодом з’явилася інформація про те, що чоловіка з гранатою в Кабміні звуть Володимир.

Про це розповів депутат Ірпінської міськради Антон Головенко. Він впізнав у людині з гранатою біля Кабміну ветерана АТО.

Що спонукало його на такі радикальні заходи, Головенко не розуміє. Більше інформації депутат Ірпінської міськради не надав, пояснивши це тим, що не хоче впливати на ситуацію, тому що сам поки не розуміє, що відбувається.

Доповнення станом на 11:30:

Буквально щойно сталося відомо, що чоловік, який увірвався в Кабінет міністрів затриманий. Поліція вмовила колишнього АТОшника здатися. Після чого, він вибачився перед поліцейскьими, і заявив, що “потрібно було так зробити”.